Dmuchawa DM 125 z przesłoną wlotu typu O, klapką na wylocie, puszką zasilającą i przewodem o dł. 2 m

 • Dodaj recenzję:
  • Symbol produktu: 8593
  • Producent: DOMER
  • Kod producenta EAN: 5902429301162
  • Waga: 2.35 kg
  • Dostępność: W TRAKCIE PRODUKCJI
  • szt.
  • Cena netto: 117,89 zł / szt. 145,00 zł / szt.

  Dmuchawa DM 125 z przesłoną wlotu typu O mocowaną w pozycji 1. Klapka na wylocie powietrza. Na obudowie silnika dmuchawy puszka zasilająca z przewodem o długości 2 m. Obudowa aluminiowa i metalowy wirnik. Silnik 40 W.

  ELEMENTY BUDOWY

  Silnik: 40 W
  Malowanie obudowy: M0 - bez malowania
  Przesłona wlotu: PO1 - przesłona typu O mocowanie 1
  Klapka wylotu: K1 - klapka wewnętrzna - mocowanie 1
  Czujnik Halla: H0 - bez czujnika Halla
  Przewód zasilający: PW20 - przewód z wtyczką komp. dł. 2 m
  Puszka: PP4 - puszka w pozycji 4

  SYMBOL ZŁOŻENIOWY: DM 125-M0-PO1-K1-H0-PW20-PP4-1UF


  PARAMETRY TECHNICZNE
  Wydajność max: 165 m3/h

  Sprężanie max: 280 Pa
  Kondensator: 1 uF / 450 V
  Zasilanie: 230 V / 50 Hz
  Liczba prędkości: 1
  Rodzaj pracy: ciągły
  Klasa szczelności: IP44
  Głośność: 62 dBA
  Temperatura otoczenia: od -15 do 45 OC
  Prędkość obrotowa: 2390 obr./min
  Kołnierz wylotowy: 136 x 92 mm
  Otwór wylotowy: 76 x 51 mm


  PRZEZNACZENIE

  Wentylator przeznaczony jest do nadmuchu czystego powietrza do palenisk kotłów centralnego ogrzewania. Znajduje również zastosowanie w wentylacji ogólnej pomieszczeń oraz urządzeń technologicznych. Podstawowe zastosowanie - kotły węglowe, kotły z podajnikiem retortowym 15 - 50 kW. W zależności od budowy kotła, wielkości podajnika i sposobu wykonania przez poszczególnych producentów dmuchawy te mogą znaleźć także zastosowanie w kotłach większej mocy.


  BUDOWA WENTYLATORA

  Dmuchawa składa się z dwóch elementów obudowy aluminiowej. W obudowie zamontowany jest silnik z zewnętrznym wirnikiem wykonanym ze stali cynkowanej. Otwór wlotowy wentylatora przesłonięty jest siatką metalową zabezpieczając tym samym wirnik przed dostaniem się do niego elementów mogących go uszkodzić. Otwór wylotowy zakończony jest kołnierzem z otworami służącymi do zamontowania dmuchawy. Wszystkie połączenia elektryczne umieszczono w puszce przyłączeniowej wykonanej z materiału izolacyjnego. Silnik dmuchawy przystosowany jest do płynnej regulacji prędkości obrotów ustawianych poprzez parametry sterownika. Zastosowano silnik niemieckiej firmy Ziehl-Abegg, który charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość elementów mechanicznych i elektrycznych. Silnik nie jest tanim chińskim zamiennikiem. Wentylator posiada deklarację zgodności CE - rok naniesienia 2014. Oświadczamy, że każda dmuchawa posiada Deklarację zgodności określającą zgodność z dyrektywami: niskonapięciową, kompatybilności elektromagnetycznej oraz polskimi normami.

  RYSUNEK - WYMIARY KORPUSU DMUCHAWY I KOŁNIERZA MONTAŻOWEGO


  Wysoka jakość wykonania oraz elementy najwyższej jakości gwarantują długoletnią i bezawaryjną pracę. Nasze wyroby objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Okres gwarancyjny nie może jednak przekroczyć 30 miesięcy licząc od daty produkcji. Do każdej dmuchawy załączona jest instrukcja wraz z kartą gwarancyjną. Producent zastrzega sobie prawo do zmian technicznych, konstrukcyjnych i dokumentacji dmuchawy związanych z udoskonalaniem wyrobu i wiążącymi się z tym modernizacjami.

  ZAŁĄCZNIKI - DOKUMENTACJA
  Dokumentacja techniczno-ruchowa - dokument pdf - otwórz