,

Wentylator wyciągowy G2E 152 / 0020-3030 z obudową

  • Symbol produktu: 12132
  • Kod producenta EAN: 5902429307560
  • Availability: Exists

OPIS PODSTAWOWY

Wentylator wyciągowy spalin ma zastosowanie w kotłach na paliwo stałe w celu poprawy ciągu kominowego. Jest to szczególnie przydatne podczas rozpalania w kotle lub dosypywania opału ponieważ przeciwdziała on w wydostawaniu się dymu do pomieszczenia kotłowni.

 

OPIS PRODUKTU

Przeznaczenie - wentylator przeznaczony jest do transportu gorącego powietrza. Może być również stosowany do wentylacji ogólnej pomieszczeń i urządzeń technologicznych.

Budowa - wentylator składa się ze stalowej cynkowanej ogniowo obudowy, do której zamocowany jest zewnętrzny silnik. Silnik ten jest umieszczony poza czynną częścią wentylatora. Otwór ssący może być zabezpieczony siatką lub przystosowany do króćca montowanego do urządzeń (np. do promienników gazowych, rur spiro). Otwór wylotowy zakończony jest okrągłym kołnierzem przystosowanym do podłączenia rury wyrzutu spalin.

Sterowanie - wentylator standardowo wyposażony jest w czujnik Halla (Hall Sensor IC), który po podłączeniu do odpowiedniego sterownika pozwala w bardzo dokładny sposób regulować prędkość obrotową wentylatora.

 

PARAMETRY TECHNICZNE WENTYLATORA

Zasilanie: 230V ~ 50Hz
Temp. otoczenia: 0-50oC
Pobór mocy: max 47W
Wydatek powietrza: max 160m3/h
Temperatura wyciągowa gazów: max 250oC
Liczba prędkości: 1
Rodzaj pracy: ciągły
Masa: ~2,3kg
Średnica wylotu: fi 80mm