Dmuchawa DM 03

 • Dodaj recenzję:
  • Symbol produktu: 9670
  • Producent: DOMER
  • Kod producenta EAN: 5902429300653
  • Waga: 1.81 kg
  • Dostępność: NA STANIE MAGAZYNOWYM
  • szt.
  • Cena netto: 130,08 zł / szt. 160,00 zł / szt.

  Dmuchawa DM 03 w obudowie stalowej z blachy ocynkowanej. Wyposażona w zewnętrzny silnik i metalowy wirnik.

  SYMBOL ZŁOŻENIOWY: DM 03


  PARAMETRY TECHNICZNE
  Wydajność max: 70 m3/h

  Sprężanie max: 135 Pa
  Zasilanie: 230 V / 50 Hz
  Kondensator: 2 uF / 450 V
  Pobór mocy: maksymalnie 65 W
  Liczba prędkości: 1
  Rodzaj pracy: ciągły
  Temperatura otoczenia: od 0 do 35 OC
  Wymiary dmuchawy: 119 x 145 x 130 mm
  Otwór wylotowy: 42 x 42 mm


  PRZEZNACZENIE
  Wentylator przeznaczony jest do nadmuchu czystego powietrza do palenisk kotłów centralnego ogrzewania. Znajduje również zastosowanie w wentylacji ogólnej pomieszczeń oraz urządzeń technologicznych.

  BUDOWA WENTYLATORA
  Dmuchawa składa się z dwóch elementów stalowych wyciętych z blachy ocynkowanej. Do obudowy zamontowany jest zewnętrzny silnik. Otwór wlotowy wentylatora przesłonięty jest siatką metalową zabezpieczając tym samym wirnik przed dostaniem się do niego elementów mogących go uszkodzić. Otwór wylotowy zakończony jest kołnierzem z otworami służącymi do zamontowania dmuchawy. Wszystkie połączenia elektryczne zostały zabezpieczone za pomocą materiału izolacyjnego. Silnik dmuchawy przystosowany jest do płynnej regulacji prędkości obrotów ustawianych poprzez parametry sterownika. Zastosowano silnik, który charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość elementów mechanicznych i elektrycznych. Silnik nie jest tanim chińskim zamiennikiem. Wentylator posiada deklarację zgodności CE - rok naniesienia 2014. Oświadczamy, że każda dmuchawa posiada Deklarację zgodności określającą zgodność z dyrektywami: niskonapięciową, kompatybilności elektromagnetycznej oraz polskimi normami.


  Wysoka jakość wykonania oraz elementy najwyższej jakości gwarantują długoletnią i bezawaryjną pracę. Nasze wyroby objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Okres gwarancyjny nie może jednak przekroczyć 30 miesięcy licząc od daty produkcji. Do każdej dmuchawy załączona jest instrukcja wraz z kartą gwarancyjną. Producent zastrzega sobie prawo do zmian technicznych, konstrukcyjnych i dokumentacji dmuchawy związanych z udoskonalaniem wyrobu i wiążącymi się z tym modernizacjami.