Dmuchawa DM 41 z gniazdem zasilającym

 • Symbol produktu: 9683
 • Producent: DOMER
 • Kod producenta EAN: 5902429300912
 • Waga: 2.5 kg

 • Historia ceny
  Najniższa cena 30 dni przed obniżką: 212,08 zł brutto
 • Dostępność: NIEDOSTĘPNY
 • szt.
 • Cena netto: 145,48 zł / szt. 178,94 zł / szt.
 • Niedostępny

 • Kup teraz, zapłać za 30 dni.
  Szybkie płatności Blik.

DANE TECHNICZNE

Typ silnika silnik promieniowy
Zasilanie 230 V / 50 Hz
Sprężanie max. 300 Pa
Wydajność max. 320 m3/h
Prędkość obrotowa 2390 obr./min
Pobór mocy silnika 80 W
Masa 2,50 kg
Kondensator 2 uF
Temperatura otoczenia od -15 OC do 45 OC
Materiał wirnika stal ocynkowana
Symbol złożeniowy
DM 41

 

PRZEZNACZENIE: Wentylator przeznaczony jest do nadmuchu czystego powietrza do palenisk kotłów centralnego ogrzewania. Znajduje również zastosowanie w wentylacji ogólnej pomieszczeń oraz urządzeń technologicznych.

 

BUDOWA: Dmuchawa składa się z elementów stalowych malowanych proszkowo. W obudowie zamontowany jest silnik z zewnętrznym wirnikiem wykonanym ze stali cynkowanej. Otwór wlotowy wentylatora przesłonięty jest siatką metalową. Otwór wylotowy zakończony jest kołnierzem z otworami służącymi do montażu dmuchawy. Silnik dmuchawy przystosowany jest do płynnej regulacji prędkości obrotów.

 

Wentylator posiada deklarację zgodności CE - rok naniesienia 2014. Oświadczamy, że każda dmuchawa posiada Deklarację zgodności określającą zgodność z dyrektywami: niskonapięciową, kompatybilności elektromagnetycznej oraz polskimi normami.

Dmuchawa DM 41 z gniazdem zasilającym

Przedstawiony wentylator to wydajne, niezawodne urządzenie, które zaprojektowano w celu nadmuchu czystego powietrza do palenisk kotłów ogrzewania centralnego. Może być również wykorzystywane do ogólnej wentylacji pomieszczeń, a także innych urządzeń technologicznych. Zastosowanie wysokiej jakości materiałów sprawia, że dmuchawa DM 41 z gniazdem zasilającym to dobry wybór do przydomowej kotłowni.

Budowa dmuchawy

Wentylator posiada metalową obudowę pomalowaną proszkowo na czarny kolor. Napęd stanowi silnik promieniowy o mocy 80 W oraz prędkości obrotowej 2390 obrotów na minutę, którą można płynnie regulować. Materiał konstrukcyjny zewnętrznego wirnika stanowi stal ocynkowana. Otwór wylotowy posiada kołnierz i otwory, dzięki którym możliwe jest montaż dmuchawy do pieca DM 41 z gniazdem zasilającym. Otwór wlotowy natomiast przysłonięty jest metalową siatką.

DOMER – producent niezawodnych dmuchaw do pieca

Postaw na najwyższej jakości wentylatory do kotłów. Prezentowany wyrób posiada deklarację zgodności CE naniesioną w 2014 roku oraz deklarację zgodności z dyrektywą niskonapięciową i dyrektywą kompatybilności elektromagnetycznej, ponadto jest zgodny ze wszystkimi polskimi normami.

Dmuchawa DM 41 z gniazdem zasilającym posiada 24-miesięczną gwarancję, której okres gwarancyjny nie może przekroczyć 30 miesięcy od daty produkcji. Każdy egzemplarz posiada kartę gwarancyjną oraz instrukcję użytkowania. Producent zastrzega prawa do zmian konstrukcyjnych oraz w dokumentacji produktu.