Dmuchawa DM 44 G1KPP1 z przesłoną płaską wlotu i dociskiem, klapką na wylocie i gniazdem zasilającym

 • Dodaj recenzję:
  • Symbol produktu: 9641
  • Producent: DOMER
  • Kod producenta EAN: 5902429301018
  • Waga: 2.5 kg
  • Dostępność: W TRAKCIE PRODUKCJI
  • szt.
  • Cena netto: 154,47 zł / szt. 190,00 zł / szt.

  Dmuchawa DM 44 z przesłoną wlotu z dodatkowym dociskiem, klapką na wylocie. W obudowie zamontowane gniazdo zasilające. Obudowa metalowa malowana proszkowo i metalowy wirnik.

  SYMBOL HANDLOWY: DM 44 G1KPP1
  SYMBOL ZŁOŻENIOWY: DM 44-M1-PO2-K2-H0-BP00-G2


  PARAMETRY TECHNICZNE
  Wydajność max: 320 m3/h

  Sprężanie max: 290 Pa
  Kondensator: 2,5 uF / 450 V
  Zasilanie: 230 V / 50 Hz
  Liczba prędkości: 1
  Rodzaj pracy: ciągły
  Klasa szczelności: IP44
  Głośność: 62 dBA
  Temperatura otoczenia: od -15 do 45 OC
  Prędkość obrotowa: 2390 obr./min
  Kołnierz wylotowy: 135 x 104 mm
  Otwór wylotowy: 90 x 50 mm


  PRZEZNACZENIE

  Wentylator przeznaczony jest do nadmuchu czystego powietrza do palenisk kotłów centralnego ogrzewania. Znajduje również zastosowanie w wentylacji ogólnej pomieszczeń oraz urządzeń technologicznych. Podstawowe zastosowanie - kotły węglowe, kotły z podajnikiem retortowym 15 - 50 kW. W zależności od budowy kotła, wielkości podajnika i sposobu wykonania przez poszczególnych producentów dmuchawy te mogą znaleźć także zastosowanie w kotłach większej mocy.


  BUDOWA WENTYLATORA

  Dmuchawa składa się z metalowej obudowy malowanej proszkowo na kolor czarny. W obudowie zamontowany jest silnik z zewnętrznym wirnikiem wykonanym ze stali cynkowanej. Otwór wlotowy wentylatora przesłonięty jest siatką metalową zabezpieczając tym samym wirnik przed dostaniem się do niego elementów mogących go uszkodzić. Otwór wylotowy zakończony jest kołnierzem z otworami służącymi do zamontowania dmuchawy. Wszystkie połączenia elektryczne zabezpieczone za pomocą materiału izolacyjnego. Silnik dmuchawy przystosowany jest do płynnej regulacji prędkości obrotów ustawianych poprzez parametry sterownika. Zastosowano silnik niemieckiej firmy Ziehl-Abegg, który charakteryzuje wysoka jakość wykonania oraz trwałość elementów mechanicznych i elektrycznych. Silnik nie jest tanim chińskim zamiennikiem. Wentylator posiada deklarację zgodności CE - rok naniesienia 2014. Oświadczamy, że każda dmuchawa posiada Deklarację zgodności określającą zgodność z dyrektywami: niskonapięciową, kompatybilności elektromagnetycznej oraz polskimi normami.

  Wysoka jakość wykonania oraz elementy najwyższej jakości gwarantują długoletnią i bezawaryjną pracę. Nasze wyroby objęte są 24 miesięcznym okresem gwarancyjnym. Okres gwarancyjny nie może jednak przekroczyć 30 miesięcy licząc od daty produkcji. Do każdej dmuchawy załączona jest instrukcja wraz z kartą gwarancyjną. Producent zastrzega sobie prawo do zmian technicznych, konstrukcyjnych i dokumentacji dmuchawy związanych z udoskonalaniem wyrobu i wiążącymi się z tym modernizacjami.