Dział serwisu, reklamacji i zwrotów towarów

Firma Domer posiada własny, wyspecjalizowany dział pomocy technicznej i serwisowej. Nasz serwisant służy pomocą we wszystkich sprawach związanych nie tylko z działaniem poszczególnych urządzeń wokół kotła, ale również doradzi jak rozwiązać codzienne problemy wynikające z użytkowania pieca. Dział techniczny zajmuje się wszelkimi naprawami gwarancyjnymi jak i pogwarancyjnymi. Przystosowuje urządzenia do współpracy z kotłami i dmuchawami. Fachowa wiedza naszego serwisanta gwarantuje, że wszystkie produkty wychodzące z firmy Domer są na najwyższym możliwym poziomie jakości, a wszystkie naprawy odbywają się w sposób profesjonalny i ekspresowy.

Kontakt z działem serwisowym odbywać się może poprzez drogę mailowa jak i również telefoniczną. Zachęcamy do skorzystania z porad i pomocy. Wyślij zapytanie techniczne, a na pewno skontaktujemy się z Tobą. Pamiętaj, podaj jak najwięcej szczegółów, aby nasz serwisant mógł przygotować się do rozmowy i w jak najlepszy sposób rozwiązać Twój problem.

Serdecznie zachęcamy Państwo do kontaktu z naszym działem technicznym – serwisowym.

e-mail: serwis@domer.pl; telefon stacjonarny: +48 62 742 06 06 wew. 3

 

Dokumenty usprawniające procedury reklamacyjne i zwroty ustawowe

Poniżej udostępniamy formularz reklamacyjny oraz formularz zwrotu towaru. Skorzystanie z nich i postępowanie zgodnie z procedurą opisaną w Regulaminie w części WARUNKI REKLAMACJI ORAZ ZWROTU TOWARU - kliknij tutaj

Formularz zgłoszenia reklamacyjnego - pobierz pdf

Formularz odstąpienia od umowy i zwrotu towaru- pobierz pdf

 

 

 

UWAGA !!! Formularze online reklamacyjne i zwrotu otwierają się w nowych oknach bezpośrednio z głównej strony domer.pl